Privacy Policy

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE  2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ochrony swobodnego przepływu takich danych oraz uchyla dyrektywy 95/46/WE. RODO obowiązywać będzie w całej Unii Europejskiej w identycznym zakresie.

Dane jakie zbieramy to dane które każdy klient podaje przy rejestracji konta i/lub realizacji zakupów, a są to:

1. Imię i nazwisko

2. Adres zamieszkania

3. Adres do fakturowania

4. Adres dostawy

5. Nr telefonu kontaktowego

6. Adres email

Dotyczy to w szczególności zakupów online, a także zamówień składanych drogą telefoniczną. Udostępniane dane są zapisywane na serwerach firmy SWGroup z siedzibą w Gdańsku, a bezpieczeństwo jest monitorowane w systemie 24/7.  Wszystkie dane osobowe które są podawane na naszej stronie internetowej są zabezpieczone przed przechwyceniem przez osoby niepożądane poprzez certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Dane osobowe przetwarzane będą przez nas wyłącznie w przypadku posiadania przez nas zgody klienta i do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania tz. od momentu udzielenia zgody do jej cofnięcia lub innych działań ograniczających tę zgodę. Jeżeli klient udzielił  zgody na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności, może ją w każdej chwili wycofać poprzez usunięcie swojego konta na stronie annadudzinska.com lub mailowo pisząc na adres: store@annadudzinska.com. Każdy użytkownik ma także prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub ograniczenia przetwarzani, oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Każdy użytkownik może sprawdzić swoje dane, dokonać ich modyfikacji lub usunąć konto logując się na stronie annadudzinska.com. Jeżeli nie ma możliwości samodzielnej zmiany danych lub usunięcia profilu prosimy o kontakt mailowy pod adresem: store@annadudzinska.com.

Dane osobowe będą przetwarzane przez administratora oraz podmioty które są podwykonawcami naszych usług a w szczególności: firmy pocztowe, kurierskie, podmiot odpowiedzialny za obsługę informatyczną i składowanie danych oraz księgową. Przekazanie danych osobowych nie uprawnia ww. podmiotów do dowolnego z nich korzystania, a jedynie do celów wyrażnie wskazanych przez administratora.

Administratorem twoich danych osobowych jest firma:

FASHLAB Anna Dudzińska

ul. Gen de Gaulle'a 11/3

80-261 Gdańsk

NIP 9570959974

Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych przez administratora i firmy podwykonawcze udostępnione na stronie annadudzinska.com w celu realizacji umów kupna - sprzedaży, a także działań marketingowych prowadzonych przez administratora i przetwarzanie plików cookies zaznaczając odpowiednie pole dotyczące polityki prywatności podczas rejestracji konta lub składaniu zamówienia. W przypadku braku takiej zgody nie będzie możliwe założenie konta i złożenie zamówienia.