DUDZINSKA to marka, której styl można określić jako użytkowa awangarda. Jej znakiem rozpoznawczym są ręcznie wytwarzane ubrania z wełny. W projektach dostrzega się inspiracje architekturą oraz nowoczesnym wzornictwem w zestawieniu z elementami przyrody. Uzupełnieniem regularnych kolekcji są eksperymentalne linie ubrań pod nazwą FASH.LAB.

Założycielem marki jest Anna Dudzińska. Jej dotychczasowe prace zostały wyróżnione na największej platformie przewidującej trendy w modzie WGSN oraz wielokrotnie przedstawiane na stronie głównej portalu NOT JUST A LABEL. Projektantka jest laureatką nagrody HUSH Selected za wizję marki oraz finalistką w konkursie MUUSE na najbardziej obiecującego młodego projektanta według Vogue Talents.

Kolekcje Dudzińskiej można było oglądać m.in. na Fashionphilosophy Fashion Week Poland, Fashionclash w Holandii, w strefie Fashione’r na Heineken Open’er Festival, na CPD Signatures w Dusseldorfie oraz Galerie Joseph w ramach projektu C-Kult w Paryżu. 

Jej prace zostały docenione przez najważniejsze portale o modzie i designie t.j.: WGSN, Trendland, Trendhunter, Fashionising, Design Scene, Design Catwalk, ELLE itp.